Две милјинг-слетувања се состојат од два големи ресторани на водата

previous arrow
next arrow
Slider

Two Mile Landing се состои од два големи ресторани на вода - куќа на јастог и ресторанот „Two Mile“. Имаме над 1.000 гости во двата ресторани, а ние сме најголемиот ресторан на островот Вилдвуд. Куќата на јастог има три барови, една затворена трпезарија и три големи места за јадење на отворено. Секојдневните волни се релаксирачки, забавни и многу семејно -пријателски. Гостите во Two Mile Landing уживаат во возбудливо искуство на храна, пива и вина.

 

 

Превземи брошура