Santa Cruz

ДЕЛТА МТС

Компанијата Santa Cruz Seaside поседува и управува со чаршијата на плажа Санта Круз

previous arrow
next arrow
Slider
 

Превземи брошура

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00