Morey's Piers Summer

ДЕЛТА МТС

Пјерс на Мори е деловно забавно работење во сопственост на семејството

previous arrow
next arrow
Slider

Morey's Piers е деловно и забавно место кое е во фамилијарна сопственост и има три забавни агли и два водни парка. Ние сме сместени на пансионот во Вилдвуд, Њу Џерси со поглед на прекрасните плажи на Атлантскиот Океан. Ние сме на 3,5 часа возење од Њу Јорк, Вашингтон Д.С и Филаделфија. Сè што е во градот е лесно достапно и на мала оддалеченост од местото за сместување и работа. Многу студенти кои се на оваа програма за културна размена живеат во оваа област во текот на летните месеци, а околината е многу пријателска за учениците на програмата. Ние организираме патувања во Њу Јорк, Вашингтон, Балтимор, водопадите во Нијагара, Бостон, итн., Како и посета на бејзбол натпревари и други локални точки на интерес. Morey's Piers е тимско опкружување! Минатата година ангажиравме учесници од повеќе од 25 различни земји низ цела Америка.

 

Превземи брошура

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00