Festival Fun Parks LLC DBA Water Country

ДЕЛТА МТС

Вода земја („Паркот“) се отвора на 6/6/20 и се затвора на 9/7/20

previous arrow
next arrow
Slider

Превземи брошура

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00