DE North DBA MN Sportservice

ДЕЛТА МТС

Таргет поле е дом на Минесота Близнаци (професионален бејзбол тим)

previous arrow
next arrow
Slider
 

Превземи брошура

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00