Вила "MARIA" - Ханиоти

ДЕЛТА МТС

Вила "MARIA" - Ханиоти

Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 и
1/3 студија со редовни легла, како и 1/3+1 студија со 3 редовни и 1 дополнително легло на развлекување на I и II кат. Сите
се комплетно опремени со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор,
фрижидер...), тоалет, крпи за лице и тело,
клима (БЕСПЛАТНА), ТВ, како и бесплатен интернет, гардеробер, сушара,
широки балкони со тенди за сонце и масичка со столчиња со поглед на плоштадот, кон многуте барови, ресторани,
продавници
. Ви посакуваме пријатен престој.

 

 

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00