Вила "KOSTAS" - Калитеа

ДЕЛТА МТС

Вила "KOSTAS" - Калитеа

Вила “Kostas”, се наоѓа во центарот на Калитеа на самиот главен булевар и на околу 120m од плажа. Располага со 1/4
студија (едно дупло легло + две единечни или четири единечни легла), комплетно опремени со: кујна (со комплетен прибор
за онолку лица према број на легла + шпорет со рерна, аспиратор, голем фрижидер...), комплетно реновирани нови
купатила, просторни балкони (масичка со столчиња) со поглед напред на булеварот и кон море (од студијата на II кат), LCD
телевизор, гардеробер, клима и интернет - БЕСПЛАТНИ.
Студијата се наоѓаат на I и II кат

 

 

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00