Вила "ISI Lux" - Неа Потидеа

ДЕЛТА МТС

Вила "ISI Lux" - Неа Потидеа

Вила “ISI Lux” се наоѓа нa само 20m oд плажа односно пред хотел "Potidea Golden Beach". Вилата е изградена во 2017
год. Располага со 1/3 студија, /2+1/ апартмани со една спална за 3 лица (брачен кревет+едно легло во кујната), дуплекс
апартман со две одделни спални соби за 4 лица (брачен во двете спални). Студијата се на високо приземје и I кат
/апартманите со една и две спални соби се на I кат. Сите се опремени со комплетно нов мебел, кујна (со прибор за онолку
лица према број на легла, фрижидер...), тоалет, крпи за лице и тело, клима (вклучена во цената), ТВ, бесплатен
WiFi интернет, гардеробер, балкон со масичка и столчиња. Во дворот на вилата има масички со столчиња, кујна и скара кои
се на располагање на гостите. Вилата за прв пат е отворена во 2017 година.

 

 

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00