Вила "FIORI" - Паралиjа

ДЕЛТА МТС

Вила "FIORI" - Паралиjа

Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага со
следната структура на студија: 1/3 (еден брачен и еден единечен) и 1/4 (еден брачен и две единечни легла). Секое студио
е комплетно опремено со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, фрижидер..),
тоалет (туш кабина, фен), балкон (масичка со столчиња) клима, ТВ, гардеробер. Некои од студијата имаат поглед кон
море. Вилата располага со
ЛИФТ. Wi-Fi интернет - Бесплатен. Студијата се на II кат.

 

 

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00