Вила "ELSA" - Неи Пори

Вила “ELSAсе наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, во близина на хотел Олимпик Бич.
Вила со одличен квалитет и голем комфорт на студијата, купатилата и балконите. Сите студија се четворокреветни (две
дупли легла) и се наоѓаат на приземје, I и II кат. Секое студио е опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица
према број на легла, фрижидер, тоалет, TV, гардеробер, просторни тераси со тенда за сонце со масичка и столчиња со
поглед кон улица (некои студија и со поглед на море).
Wi-Fi интернет - бесплатен, клима со доплата 5€ од ден на лице
место. Вилата поседува
лифт за гостите. Студијата се наоѓаат на приземје, I и II кат. Сите студија се со одличен
квалитет и просторни. Обезбеден простор за багаж на денот на сместување/заминување на гостите.
Ви посакуваме
пријатен престој