Вила ANASTASIA Lux - Полихроно

ДЕЛТА МТС

Вила ANASTASIA Lux - Полихроно

Вила "Anastasia Lux" се наоѓа на 100m од плажа во центарот на Полихроно веднаш наспроти хотел "Posedonio". Располага
со комплетно нови, луксузно опремени и комфортни 1/3+1 студија за 4 лица (едно дупло легло и едно единечно легло од
кое се извлекува уште едно и доаѓа на исто ниво). Сите студија се опремени со тоалет, кујна, тераса со поглед кон
улицата, ТВ, клима - вклучена во цената. Во склоп на вилата има паркинг за гостите на вилата кој можат да го користат
бесплатно, доколку има слободни места.
Студијата се наоѓаат на приземје.


 

 

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00