Вила ANASTASIA 2 - Полихроно

ДЕЛТА МТС

Вила ANASTASIA 2 - Полихроно

Вила "Anastasia 2" се наоѓа на околу 200m од плажа во центарот на Полихроно во мирна и слепа уличка, веднаш над
малата црквичка односно позади хотел "Posedonio". Нова вила со само еден апартман на приземје и еден мазонет на I кат.
- Апартманот на приземје околу 30м2 со една спална за 4 лица (брачен кревет во спалната и две единечни легла во кујна),
комплетно опремена кујна со голем фрижидер со замрзнувач, трепезариска маса во дневната, клима вклучена во цената
(поставена во дневната соба), купатило, масичка со столчиња во дворот, пред влезот на апартманот со поглед напред кон
улицата и влезот на вилата.
- Мезонет на I кат околу 60м2 + две тераси за 6 лица. На први кат се наоѓа голема дневна соба со трепезариска маса,
голема кујна со шпорет со рерна и голем фрижидер со замрзнувач, тросед на спуштање за 2 лица, LCD-TV, клима, тоалет,
балкон со масичка со столчиња. На вториот кат со внатрешни скали се наоѓаат 2 спални соби (едната спална со брачен
кревет и клима, другата спална соба со 2 оделни легла), купатило со када, балкон (со поглед напред на улицата и влезот
на вилата) каде што и од двете спални се излегува.


 

 

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00