Вила "MEDITERAN" - Неи Пори

Вила “MEDITERANсе наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво
уредени трокреветни студија и апартмани со една спална за 4 лица, со комплетно нови купатила и кујни. Во трокреветните
студија има еден брачен кревет и еден петосед (погоден за 2 деца или едно возрасно лице). Во апартманите со една
спална има еден брачен кревет во спалната и уште еден брачен кревет во кујната. Секое студио/апартман е комплетно
опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер..., тоалет, балкон со масичка со
столчиња (со поглед кон улицата од студијата и поглед на море од апартманите), клима, ТВ, гардеробер.
Wi-Fi интернет -
Бесплатен.
Студијата и апартамните се на I кат.