Барселона

ДЕЛТА МТС

Барселона

 Посетете ја каталонската кралица на Медитеранот,величенствениот град со прекрасна убавина кој живее 24 часа дневно
 софистицираната,елегантна и романтична стара дама – неповторливата Барселона. Град кој ќе ве освои на прв поглед
 град кој го воодушеви Пикасо,градот на Гауди,Колумбо….Уживајте во импресивните и необични градби на Антони Гауди
 кои го чинат овој град единствен.

 

Локација

ул.Орце Николов бр:164
Kавадарци, Македонија

Контакт

Eмаил: info@deltamts.com
Тел: (389) 43420100

Работно време

Пон - Пет: 09:00 - 17:00
Саб: 10:00 - 13:00